Site Overlay

Diagnostika obrázku online

Využijte této neobvyklé nabídky a nechte si za 300 Kč nahlédnout do jádra toho, co právě řešíte. Sken či foto obrázku mi můžete poslat e-mailem na oazanatura@seznam.cz, případně využijte krátkého kontaktního formuláře. Připojte prosím křestní jméno autora obrázku, věk, místo bydliště a téma, které je v obrázku obsažené.

„Návod“:
Je to úžasně jednoduché – povídat si o svých pocitech s pastelkou:
Pastelkami barevně nakreslete situaci, ve které se nacházíte, tj. obrázek problému, kterým se zabýváte a jenž vám ubírá energii – strach z čehokoliv, neuspokojivý partnerský vztah, nemoc, hledání uplatnění v životě, některé situace se vám stále opakují atd. Výtvarná úroveň není důležitá, jde hlavně o to, abyste do kreslení vložili svoje pocity. Pokud má problém vaše dítě (je opakovaně nemocné, prožívá časté špatné nálady, vzteky, lítosti, má problémy se zapojením do kolektivu…), potom je nechte, ať obrázek nakreslí samo. Děti jsou úžasně spontánní, otevřené a mají fantastickou představivost, takže většinou stačí říct „nakresli mi, jak to vypadá, když…“ atd.
Můžete také nakreslit obrázek „možného řešení“ – nezaobírejte se při tom způsobem (cestou), jak se k řešení dopracovat, při kreslení obrázku myslete jen na řešení samotné.
Velice si vážím všech žádostí o diagnostiku, které posíláte. Děláte to velmi zodpovědným, krásným a příjemným způsobem. A tak se stává, že můj vhled do problému často jen potvrzuje to, co jste již sami tušili. Tím, že kreslíte obrázek, už máte ve svém vědomí, že byste rádi se svou situací něco udělali. Nebojte se a hledejte dál řešení k odstranění vaší nespokojenosti. K tomuto účelu slouží poradenství, které začíná být právě Vámi, kteří kreslíte, velmi využívané. Proto obrázek děláte, abyste se dostali k řešení, aby se vaše situace zlepšila a vy jste se cítili uvolněněji a ve větší harmonii.

S láskou,
Lenka

Napsat komentář