Léčebné pobyty

Léčebné a relaxační pobyty pro Vás připravuji v krásném prostředí Jizerských či Krkonošských hor. Jedná se o odpočinkový víkendový pobyt pro tělo i duši, díky kterému se zrelaxujete a naberete duševní energii.

Skupinová terapie je velmi intenzivní, můžete v ní potkat stejné lidi, kteří mají podobné, či stejné problémy. Je to výborná zkušenost pro všechny, kteří jsou součástí skupiny. V některých případech je prospěšnější než individuální terapie.

Dochází zde ke vzájemnému léčení a zároveň obohacení. Každý z nás zná cestu pro toho druhého a to se krásně projevuje ve skupinách, protože jsme otevřeni k naprostému uvolnění duše i mysli. Lidé si vzájemně mezi sebou pomáhají přez obrázky a barevná vyjádření, které si ve skupinách rozklíčují. Je až neuvěřitelné, jak jednoduché řešení lze najít jako klíč k daným problémům.

Nejoblíbenější mezi lidmi jsou posunovací obrázky, které jsem objevila a použila mezi prvními terapeuty před čtrnácti lety. Dnes se posunovací obrázky aktivně používají po celé české republice. Je to nejoblíbenější a nejhravější metoda pro všechny z nás.

Nejvíce se lidi baví při diagnostickém řešení posunovacího obrázku.