Diagnostika obrázku

Využijte této neobvyklé nabídky a nechte si zdarma objasnit jádro svého problému. Budete-li mít pocit, že vás to někam posunulo, můžete se poté objednat na konzultaci.

Je to úžasně jednoduché – povídat si o svých pocitech s pastelkou:

Pastelkami barevně nakreslete situaci, ve které se nacházíte, tj. obrázek problému, kterým se zabýváte a jenž vám ubírá energii – strach z čehokoliv, neuspokojivý partnerský vztah, nemoc, hledání uplatnění v životě, některé situace se vám stále opakují atd. Výtvarná úroveň není důležitá, jde hlavně o to, abyste do kreslení vložili svoje pocity. Pokud má problém vaše dítě (je opakovaně nemocné, prožívá časté špatné nálady, vzteky, lítosti, má problémy se zapojením do kolektivu…), potom je nechte, ať obrázek nakreslí samo. Děti jsou úžasně spontánní, otevřené a mají fantastickou představivost, takže většinou stačí říct „nakresli mi, jak to vypadá, když…“ atd.

Můžete také nakreslit obrázek „možného řešení“ – nezaobírejte se při tom způsobem (cestou), jak se k řešení dopracovat, při kreslení obrázku myslete jen na řešení samotné. Připojte vaše jméno, věk, místo bydliště a název vašeho problému. Kresby naskenujte a pošlete e-mailem na oazanatura@seznam.cz nebo obrázky zašlete poštou a uveďte e-mailovou adresu, na kterou vám můžeme poslat odpověď.

Velice si vážím všech žádostí o diagnostiku, které posíláte. Děláte to velmi zodpovědným, krásným a příjemným způsobem. A tak se stává, že můj vhled do problému často jen potvrzuje to, co jste již sami tušili. Tím, že kreslíte obrázek, už máte ve svém vědomí, že byste rádi se svou situací něco udělali. Nebojte se a hledejte dál řešení k odstranění vaší nespokojenosti. K tomuto účelu slouží poradenství, které začíná být právě Vámi, kteří kreslíte, velmi využívané. Proto obrázek děláte, abyste se dostali k řešení, aby se vaše situace zlepšila a vy jste se cítili uvolněněji a ve větší harmonii.

Vedle toho Vám velice ráda poskytnu osobní či telefonickou (nebo Skypovou) konzultaci. Při telefonickém hovoru na sebe sice nevidíme, ale vaše vibrace jsou aktivovány, což mi umožňuje vnímat energii vašeho problému a pomoci najít láskyplné a účinné řešení.