Výuka automatické kresby

Výuku automatické kresby jsme pro vás připravili jako službu, která vám může pomoci v běžném životě. Každý z nás dokáže čmárat na papír a výuka Vás naučí, jak si tímto způsobem sami sobě můžete pomoci.

Všichni neustále hledáme nějaká řešení a trávíme svůj drahocenný čas u různých terapeutů. Každý terapeut přichází ke svému klientovi, ze své vlastní úrovně a tudíž klient může po terapiiích prožívat období, se kterými si neví rady. Například, více si uvědomuje své emoce a více se obrací sám k sobě, ke své duši. Je důležité, aby každý z nás denodenně čistil svoji duši, jako si čistíme zuby.

Naše výuka vás naučí, jak velmi jemně, šetrně, bezbolestně a mnohdy hravě, pracovat se svými emocemi, se svým  strachem, obavavou, stresem, ublížeností, pocitem viny, křivdou, závislostmi, atd.

Naše výuka vás naučí uvolnit a harmonizovat mysl, čistit a otevřít duši lásce a léčit tělo. Dá vám návod na to, jak sám u sebe nalézt vhodná řešení a jak si nastavit vlastní vibrace, které vás dovedou k vašemu cíli. Dovedeme vás na cestu, která vás naučí se dobře rozhodnout. Naučíme vás, jak zharmonizovat, léčit a pochopit partnerské vztahy, vztahy mezi rodiči a dětmi, vztahy na pracovištích, vztahy kamarádské a vztahy mezi blízkými. Pomůžeme vám i po zdravotní stránce, díky výuce od nás dostanete nástroje, které vám pomohou odhalit nemoc, která ještě není ve fyzickém těle a tím jí eleminovat, popřípadě jakou udělat prevenci.

Automatickou kresbu můžete použít v běžném životě. Jde o mimosmyslové napojení do různých typů energií, fyzického, duševního a duchovního těla člověka, jenž nejde získat žádným rozumovým poznáním. Díky ní je možné zachytit jemné toky energií v lidském těle, v čakrách, v auře fyzického těla a okolí, ale i v dalších neviditelných rovinách.